BANA İSPATI OLMADAN ÇAMUR ATMAYA ÇALIŞANLAR, NAMUSSUZDUR! « Türkiye'nin Sesi Gazetesi

15 Nisan 2024 - 06:47

BANA İSPATI OLMADAN ÇAMUR ATMAYA ÇALIŞANLAR, NAMUSSUZDUR!

BANA İSPATI OLMADAN ÇAMUR ATMAYA ÇALIŞANLAR, NAMUSSUZDUR!
Son Güncelleme :

26 Mart 2024 - 19:10

İbrahim Sezer, kendini aday diye tanıtan Murat Sesli’nin dün kendisine yaptığı asılsız iddialar üzerine açıklamalarda bulundu. Sezer” Kendisine atılan çamurları ispatlamayan Namussuzdur” dedi.

Akşam saatlerinde Ömerli Mahallesi sakinleriyle buluşan Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer, gösterilen ilgi ve sevgiye teşekkür etti.

Başkan Adayı Sezer mahalle sakinlerine hitaben 25 yıldır Ereğli’nin ve özellikle mahallelerinin birçok sorunu olduğunu, bu sorunların çoğunun devam ettiğini ve bu problemlerin çözümünde hiçbir adım atılmadığını, yatırımlar yapılmadığını, belirtti. 

Özellikle trafik, otopark sorunu gibi temel problemlerimizin çözümü hakkında hiçbir çalışmanın olmadığını belirten Sezer;” Ömerli gibi köyden mahalle olan bölgelerimize de 25 yıldır hiçbir hizmet

götürülmemiş. Bunları görüyoruz. Hep birlikte şahit oluyoruz. Evet doğalgaz getirilmiş, belediye ne kadarda “Biz getirdik, biz yaptık” dese de bunlar mevcut hükümetin yaptığı çalışmalar ve nimetleridir.” dedi.

 YILLLAR ÖNCE NEYSEK BUGÜN DE AYNIYIZ DEĞİŞEN BİRŞEY YOK

Ömerli Mahallesi’nde vatandaşlara, Ömerli’ye sürekli gelip gittikleri bir mahalle olduğunu, gördüğü kadarıyla bu yollarının yola, kaldırımlarının kaldırıma benzemediğini söyleyen Başkan Adayı Sezer, konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“Kaç yıldır sürekli gelip gittiğim bu mahallenin yoluna yol desem yol değil, kaldırımları kaldırım değil. Sosyal manada ve alt yapı bakımından hiçbir yapı hiçbir

tesis yok. 12-13 yıl önce neysek bugün de aynıyız. İnşallah da biz iktidarımızın da kaynaklarını bakanlık ve hibe kaynaklarını kullanarak, belediyemizin kaynaklarını çarçur etmeden doğru kullanarak, çok kısa

sürede yatırımları tek tek ayağınıza getireceğiz. Düğün salonları, otoparklar yapacağız. Trafik problemlerini çözeceğiz. Sahil düzenlemelerini, bunun yanında mahallelerimize parklar, bahçeler gibi çalışmaları teker teker yapacağız.

5 YILDIR HİÇBİR ŞEY YAPMAYAN BELEDİYE, SEÇİLDİĞİNDE HİÇBİR ŞEY YAPMAZ

20-25 yıldır özellikle son beş yıldır hiçbir şey yapmayanlar, bundan sonra da hiçbir şey yapmaz diyerek sözlerine devam eden Başkan Adayı İbrahim Sezer konuşmasında:

“Ben Ereğli’nin Serintepe Köyü’nde doğdum. İnşaat Mühendisi oldum. Ereğli’de 25 senedir proje mühendisliği yapıyorum. Bu süre zarfında Ereğli’miz dahil çoğu mahallelerini adım adım gezdim. Mahallelerin ve Ereğli’mizin sorunlarını çok iyi biliyorum. 20-25 yıldır bu yapılmayan sorunları çözecek olan da benim.

AYNI KATAKULLİLERE DEVAM EDİYOR. BU MEMLEKETE BİR ŞEY VEREMEZ

2007 yılında katakulli ile belediye başkanı olan Murat Sesli bugün aynı katakulliler ile karşımızda. Allah’ın izni ile Ereğli halkı bu tür zihniyetlere geçit vermeyecek. Dolayısı ile onlarında bu memlekete vereceği bir şey yok.

BANA İSPATI OLMADAN ÇAMUR ATMAYA ÇALIŞANLAR, NAMUSSUZDUR!

Artık mevcut Belediye Başkanının yapacağı hiçbir şey olmadığını söyleyen İbrahim Sezer diğer kendisi aday diye tanıtan ve aday olmayan Murat Sesli konusunda da çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sezer Murat Sesli’ye:

“Bu aday olamayan bugün bize adeta yalan dolanlarla saldırmış. Çünkü anketlerde çıkamadıklarını gördükçe, fark yediklerini gördükçe hem çirkinleşiyorlar hem de iftira atıyorlar. Ama korkunun ecele faydası yok. Kendileri iyiymiş gibi parayla şişirdikleri yalan algının, balon gibi patladığını gördüler. Allah’a şükürler olsun benim

hesabını veremeyeceğim hiçbir ticari ilişkim, hiçbir geriye dönük hesabım yok. Ben bu adaya şunu öneriyorum. Bana attığınız o çamurların ispatını yapın. Bu çamuru ispatlamadan atanlar, bu yalanlarla ve iftiralarla bana atıflarda bulunanlar, namussuzdur.”

SİZ ÖNCE KİMİN PARASINI HARCIYORSUNUZ ONUN CEVABINI VERİN?

Bu adayların parayı basıp Ak Parti ile ilgili, Milletvekili ile ilgili ve kendisiyle ilgili ileri geri asılsız haberler yaptırdıklarını belirten Sezer; “Biz kendimize ait bütçeyle seçim sürecini yürütüyoruz. Onlar gibi para basıp asılsız haberler ürettirme peşine girmeyiz.

Peki onlar cevap versinler, kazanma ihtimalleri hiç olmayan seçimde kimin parasını harcıyorlar? Bu değirmenin suyu nereden geliyor, bunun hesabını versinler.

Bizim alnımız ak, başımız dik. Bizim tek derdimiz var. Bizim Ereğli’mizin her köşesine her mahallesine her sokağına bugüne kadar yapılmayanları getirmek. Yapılmayanları yapmak bizim en büyük arzumuz.” dedi

EKMEK 5TL, SU İLK 5METRE KÜP BEDAVA, ÖĞRECİLERİMİZİN KIRTASİYE MASRAFLARI VE HARÇLIKLARI BİZDEN, ÇAY SOSYAL TESİSLERİMİZDE 2.5TL

Memleketi, siyasi düşüncesi, mezhebi ne olursa olsun İbrahim Sezer’in herkesi kucaklayan bir belediye başkanı olacağını belirten ve bu konuda Ömerli Halkı’na söz veren Sezer, dinleyicilere yapacağı projelerinden de bahsetti.

Sezer “5TL’ye Halka ekmek vermek için Halk Ekmek Büfeleri kuracağız. Bunu yaparken fırıncılarımız ile halk arasına

köprü kuracağız. Bu projeyi hiçbir fırıncımızın 1 kuruş bile gelirinden zarar ettirmeden yapacağız. Kantin Bonus

uygulamasıyla ilkokul, ortaokul, lise çağındaki geliri düşük olan çocuklarımızın harçlıklarını belediye olarak biz karşılayacağız. Kırtasiye Bonus

uygulamasıyla Eğitim-Öğretim Dönemi başında, yine geliri düşük ailelerin tüm kırtasiye masraflarını Belediye olarak biz

üstleneceğiz. İlk 5 Metreküp su tüm meskenlerimize belediyemizin hediyesi olacak. Tüm vatandaşlarımız Ereğli Belediyesi’nin bütün sosyal tesislerinde çayı 2.5 TL’ye içebileceksiniz.

 Bahsettiği projelerin Belediyeyi kesinlikle zora sokacak bütçeler olmadığını belirten Sezer, “Belediyeyi asıl zora sokacak olan iflas etmiş beyinlerdir” sözlerine ilaveten “Ömerli Halkı’nın, Ereğli Halkı’nın kendisine güvenmeleri ve bu güven içerisinde tüm halka hizmet etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşayalım” dedi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.