Murat Kurum’dan Büyük İstanbul Mitingi’nde önemli açıklamalar: İstanbul liyakatsizliğin kurbanı oldu « Türkiye'nin Sesi Gazetesi

15 Nisan 2024 - 04:56

Murat Kurum’dan Büyük İstanbul Mitingi’nde önemli açıklamalar: İstanbul liyakatsizliğin kurbanı oldu

Murat Kurum’dan Büyük İstanbul Mitingi’nde önemli açıklamalar: İstanbul liyakatsizliğin kurbanı oldu
Son Güncelleme :

24 Mart 2024 - 18:09

Cumhur İttifakı İstanbul Adayı Murat Kurum, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde düzenlenen Büyük

İstanbul Mitingi’nde İstanbullular’a seslendi. “Bugün İstanbul iş bilmez bir yönetimin

elinde huzursuz ve mutsuz” diyerek CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu eleştiren

Murat Kurum, İstanbul’un geride kalan 5 yılda liyakatsizliğin bedelini ödediğini ifade etti.

Maşallah İstanbul! Bu ne güzel bir meydan! Bu ne güzel coşku, bu ne güzel heyecan! Biz İstanbul’umuzu, sizleri çok seviyoruz. İyi ki varsınız! İyi ki bizim yol arkadaşımızsınız! Rabbim hepinizden razı olsun!

Sayın Cumhurbaşkanım, Aziz İstanbullular

Başta zatı alileriniz olmak üzere, bu meydana koşarak gelen, gittiğimiz her yerde bizi bağrına basan, kalbi İstanbul için çarpan her bir hemşerimi sevgiyle, saygıyla, muhabbetle selamlıyorum.

Hoş geldiniz, safalar getirdiniz. İşte İstanbul burada! Liderimiz, Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşları burada! İstanbul’un iradesini görmek isteyen varsa, gelsin, bu meydana baksın! İstanbul’un ruhunu görmek isteyen varsa, gelsin, buraya baksın!

Burada İstanbul’un değişim iradesi var! Burada İstanbul’un kararlı duruşu var! Burada Yeniden İstanbul var, Sadece İstanbul var!

Bugün İstanbul’un mutsuzluğu yüz binlerce kardeşimizle tebessüme dönüyor. Bugün İstanbul’un umutsuzluğu ümide dönüyor!

Ey İstanbul! Güzel İstanbul!

Sen, Peygamber Efendimizin müjdelediği şehirsin, rüzgârların bile hala gül kokar senin! Sen, yiğitlerin, delikanlıların yurdu! Surların önünde dizilmiş binlerce şehidin yatar senin!

“İSTANBUL ÇAĞ AÇIP ÇAĞ KAPATAN TARİHİMİZDİR”

Sen, Fatih Sultan Mehmet Han’ın emaneti… Sen, Mustafa Kemal Atatürk’ün hayali… Sen, Erbakan hocamızın göz nuru… Sen, Başbuğ Alparslan Türkeş’in gururu… Sen, Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun aşkı…

Sen, Recep Tayyip Erdoğan’ın sevdası! Hayallerin, hedeflerin, düşlerin, ideallerin şehri İstanbul!

İstanbul, çağ açıp çağ kapatan tarihimizdir. İstanbul; Ayasofya’dır, Süleymaniye’dir, Sultan Ahmet’tir; Sinan’dır, Selim’dir!

AK Parti belediyeciliğinin meşalesinin yakıldığı yerdir; büyük Türkiye sevdasının tutuştuğu ocaktır. Bize liderimizi, bize Cumhurbaşkanımızı, bize Recep Tayyip Erdoğan’ı armağan eden şehirdir!

Sayın Cumhurbaşkanım, Aziz İstanbullular,

İşte biz böylesi bir İstanbul’a, hayallerimizin olduğu bu aziz şehre hizmetkar olmak için yollardayız! Biliyoruz ki, ancak samimi hayaller, ancak gönülden kurulan hayaller muradına kavuşur! Şimdi bu kardeşinizin, Murat Kurum’un da bir hayali var!

Öyle bir İstanbul hayal ediyoruz ki, hiçbir hanemizde deprem endişesi kalmayacak, bütün yuvalarımız güvenli hale gelecek! Öyle bir İstanbul hayal ediyoruz ki, trafik çile olmaktan çıkacak.

Öyle bir İstanbul hayal ediyoruz ki, sokaklarının huzur ve güvenle dolduğu, gençlerin geleceğe umutla baktığı, kimsenin kendini yalnız hissetmediği bir İstanbul!

“İSTANBUL LİYAKATSİZLİĞİN KURBANI OLDU”

Kardeşlerim,

Bugün İstanbul iş bilmez bir yönetimin elinde huzursuz ve mutsuz! Çünkü geride bıraktığımız 5 yılda İstanbul, liyakatsizliğin kurbanı oldu! Beceriksizliğe mahkûm edildi! Hiç olmadığı kadar ihmal edildi!

Bu şehri depreme hazırlayacağız dediler, tek bir çivi çakmadılar!

Murat Kurum’dan Büyük İstanbul Mitingi’nde önemli açıklamalar: İstanbul liyakatsizliğin kurbanı oldu

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.